Spot PiS z Kaczyńskim i Niemcami. „Jest memiczny”

Kto wygrał kampanijną supersobotę? - PO potrzebowało oddechu, solidnej dobrej konwencji. I myślę, że to się partii Donalda Tuska udało - mówił o sobotniej konwencji Koalicji Obywatelskiej, Michał Kolanko. - Inaczej jest rozpisana rola dla Donalda Tuska, a inaczej dla Rafała Trzaskowskiego, który być może wlaśnie w Tarnowie rozpoczął przygotowania do kampanii prezydenckiej w 2025 - dodał.

Michał Szuldrzyński i Michał Kolanko dyskutowali też o tym, czy i dlaczego Konfederacja ma zadyszkę, o memicznym spocie PiS i błyskawicznej odpowiedzi na ten spot ze strony KO oraz o cyklu informacyjnym, który trwa teraz czasami tylko dobę.

Fot. Facebook

Zastępca Redaktora Naczelnego „Rzeczpospolitej”, szef magazynu „Plus Minus”, weekendowego wydania „Rz”. Absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie zajmował się głównie myślą polityczną, politykę lubi, obserwuje, opisuje i komentuje chętnie do dziś. Szczęśliwy mąż jednej żony i ojciec pięciu córek.

Prowadzący

Polityką zajmuje się nie tylko zawodowo, ale ona też go… fascynuje. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, był współzałożycielem serwisu 300POLITYKA. W wolnych chwilach czyta, zwłaszcza książki science-fiction i ogląda seriale. Lubi zarówno „Star Treka”, jak i „Pozostawionych” czy „Sukcesję”. Dla relaksu grywa w komputerowe gry RPG i biega.