Czy Rafał Trzaskowski osiągnął już sufit?

Posłuchaj

Andrzej Duda porównuje rządy PO-PSL do koronawirusa ***Zmniejsza się różnica w sondażach pomiędzy Dudą a Trzaskowskim ***Rafał Trzaskowski nie musi prostować słów o milionie bezrobotnych ***Kandydaci przedstawiają programy gospodarcze ***Duda leci do Trumpa

Od dzisiaj w podcaście „Pod Żyrandolem” aż do końca ogłoszenia wyników wyborów prezydenckich, dziennikarze „Rzeczpospolitej” będą analizować najnowsze wydarzenia kampanijne i zastanawiać się, kto jest bliżej tego, by zasiąść pod żyrandolem.  W pierwszym odcinku kampanię komentują Michał Szułdrzyński i Michał Kolanko.

Fot. AFP

Michał Kolanko
Prowadzący

Polityką zajmuje się nie tylko zawodowo, ale ona też go… fascynuje. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, był współzałożycielem serwisu 300POLITYKA. W wolnych chwilach czyta, zwłaszcza książki science-fiction i ogląda seriale. Lubi zarówno „Star Treka”, jak i „Pozostawionych” czy „Sukcesję”. Dla relaksu grywa w komputerowe gry RPG i biega.

Zastępca Redaktora Naczelnego „Rzeczpospolitej”, szef magazynu „Plus Minus”, weekendowego wydania „Rz”. Absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie zajmował się głównie myślą polityczną, politykę lubi, obserwuje, opisuje i komentuje chętnie do dziś. Szczęśliwy mąż jednej żony i ojciec pięciu córek.

Odcinek 86