Przy zakupie sprzętu IT można sięgnąć po leasing i benefity

Rozmówca Pawła Rożyńskiego – Jakub Rataj, kierownik ds. szkoleń i rozwoju w iSpot Poland, sieci sklepów z produktami Apple, tłumaczy, dlaczego warto je mieć w firmie.

– Kiedy zmienia się świat, zmienia się też biznes. Sprzęt, oprogramowanie i usługi Apple współpracują ze sobą, aby zapewnić Twoim pracownikom moc i elastyczność do robienia wszystkiego, czego potrzebują — niezależnie od tego, gdzie się znajdują, zwraca uwagę Jakub Rataj.

iSpot promuje ofertę iLoveBiznes, skierowaną do małych i średnich przedsiębiorców, którzy mogą skorzystać z dogodnego finansowania oraz pakietu benefitów. To m.in. opiekun klienta, pakiet zniżek, dodatkowy rok gwarancji czy darmowa dostawa.

Gościem podcastu był Jakub Rataj z iSpot Poland

Jakub Rataj przekonuje, że zamiast tradycyjnego zakupu warto skorzystać z leasingu sprzętu. W tym roku polskie firmy wydały w ten sposób na sprzęt niemal 529 mln zł, o 3,5 proc. więcej niż rok wcześniej – wynika z danych Związku Polskiego Leasingu. To pokazuje, że przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po tego typu wsparcie przy inwestycjach w IT. – iSpot Premium Leasing to jedyny leasing w 100 proc. online – mówi Jakub Rataj. – Nie trzeba czekać, aż kurier dostarczy dokumenty do podpisu. Zdalne podpisanie umowy wymaga użycia podpisu kwalifikowanego, który klient uzyskuje online podczas rozmowy wideo z konsultantem.

Materiał powstał we współpracy z firmą iSpot.

Prowadzący